Виховна робота

Ми всі різні, але рівні

      Ґендерне виховання стає все більш важливою складовою освіти в сучасному суспільстві. Воно спрямоване на те, щоб здобувачі освіти розуміли та поважали різноманіття ґендерних ідентичностей, ролей та стереотипів. Цей процес допомагає учням усвідомлювати, що стать не повинна визначати їхні можливості та обмежувати їх у розвитку. Саме з цією метою провела виховну годину «Ми всі різні, але рівні» у 8 класі. Діти розглянули поняття ґендер, ґендерна рівність, ґендерна поведінка й провели аналіз статевих ролей та стереотипів, ознайомилися зі статтями Конституції України та Законом України «Про забезпечення рівних прав і рівних можливостей жінок і чоловіків». Ознайомилися з історіями успішних жінок та чоловіків у різних сферах життя, а також взірців ґендерної рівності та співпраці.



Газ у побуті

       Зважаючи на те, що газ є надзвичайно корисним ресурсом, використання його в побуті також потенційно небезпечне, особливо для учнів. На виховній годині "Газ у побуті" було розглянуто три основні аспекти: про засоби безпеки, які можуть бути вжиті для запобігання нещасних випадків; план дій у випадку виникнення аварійної ситуації з газом; важливість знань щодо правильного використання газу серед учнів та їхніх батьків.
   Будь-яка ситуація, пов'язана з газом, вимагає серйозного підходу до безпеки, адже використання газових ресурсів у побуті є абсолютно критичною, особливо для учнів. Необхідно бути обережними, мати план дій та усвідомлювати важливість безпеки щодо газу, щоб зберегти своє та своїх близьких життя.



«Час не гай – напрям обирай!»

Учні 6-А класу знову долучилися до конкурсу від проєкту ВСЕОСВІТА.

В епоху постійного руху необхідно бути обізнаними, гнучкими до змін, йти в ногу з часом і відстежувати технологічні й соціальні процеси, які змінюють світ довкола нас. І головне – вчасно виявити здібності та приховані таланти дітей!

Мета конкурсу

 💪Допомогти визначити свої здібності та уподобання серед шкільних предметів.

👦Ознайомити з цікавими та актуальними професіями сьогодення.

 👆Отримати уявлення про те, що таке профорієнтація, в чому її суть.

 👍Зрозуміти, на що необхідно звернути увагу та як правильно вибрати сферу докладання зусиль так, щоб не довелося шкодувати про зроблений вибір.





Людина починається з добра

Добро – це найсвітліший прояв людської душі. Добрі люди потрібні завжди й скрізь. Вони приносять позитив, тепло і радість. Жити без таких людей неможливо. Вони утримують суспільство від морального зубожіння. Саме тому дітям змалку необхідно прищеплювати цю високу моральну цінність.

Учні 6-А класу долучилися до дистанційного конкурсу «Людина починається з добра» від проєкту «Всеосвіта» та продемонстрували хороші результати, високий рівень креативного мислення, вміння самостійно долати труднощі!!!


Приємний сюрприз - подарунок для класу!













ЕкоГлухів


    Протягом останніх років, Європейські країни приділяють максимальну увагу охороні довкілля. Наша держава не є винятком. Але ми повинні розуміти, що тільки ми самі можемо зберегти нашу планету!!!

     В цьому році учні 6-А класу долучилися до проєкту "ЕкоГлухів". ЕкоГлухів - проєкт освітнього характеру, який передбачає популяризацію знань про відходи, їх шкоду на довкілля та вплив на здоров'я людини, правильне сортування відходів. Проєкт реалізується в рамках програми UPSHIFT, яку втілює ЮНІСЕФ спільно з Фондом “Професійний розвиток Харкова” за підтримки ING Bank.

         Під час участі в даному проєкті учні дізналися про раціональне використання природних ресурсів та захист навколишнього природного середовища від надмірного забруднення. Навчилися розподіляти вторсировину за категоріями та основим правилам сортування сміття. А також розуміли, що такі нескладні речі суттєво зменшать обсяги сміття і вбережуть від небезпеки нашу ЗЕМЛЮ.


              

 



Виступ класного керівника.

Для вас випускники - це надзвичайна мить,
І серце в грудях так чомусь щемить,
Зібрались дружно всі, мабуть в останній раз,-
Пройшли шкільні роки,
настав прощальний час.

Відлунали останні оплески, останні акорди музики... Зараз спорожніє зал, згасне світло й опуститься завіса. Так буває в театрі, у житті все інакше. Театр життя ніколи не кінчається. Дія іде за дією, змінюється тільки фабула, з'являються нові герої. Завтра ви почнете писати нову п'єсу свого життя. У вас є вибір - кого відіграти і як відіграти. В житті немає простих ролей, але будь-яку роль у будь-якій п'єсі будь то комедія, чи драма - треба відіграти чесно й талановито, не перегравати й не фальшивити. Тільки від вас залежить, чи станете ви справжніми людьми. А справжні  люди можуть зробити багато чого: життя комфортним, місто ошатним, будинки затишними, людей щасливими. І це головне! 

 Візьміться за руки. Запам'ятаєте тепло рук ваших однокласників, які не раз виручали вас у важку хвилину, від яких ви не раз отримували стусана, які смикали вас за кіски. Адже вже завтра поруч із вами будуть інші люди. А це вже ніколи не повториться! Не готуйтеся до життя, а вже живіть,  просто зараз…




Фільм про дитинство одинадцятикласників.

      У кожної людини, як стверджує легенда, є 2 береги. І від одного до іншого має неодмінно причалити кожний із нас. На цій дорозі різні зупинки: надії, єдності, любові… Але де б ми не були, до якої країни не підпливли, нам неодмінно світитиме далеким вогником, оповитим щедрими спогадами берег маленької дивної країни – Дитинства.

 


  День перемоги

          На календарі знову бачимо 8 та 9 травня,  що є приводом для згадок сумних подій 1939-1945 років.
       22 листопада 2004 року Генеральна Асамблея ООН проголосила ці дати Днями пам’яті та примирення, присвячені жертвам Другої світової війни. Також 9 травня – це День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
      Ми з вами – нащадки воїнів, які зробили вирішальний внесок у завершення тих страшних днів, але при цьому наша Батьківщина зазнала чи не найбільших втрат. Важко сьогодні знайти українську родину, у родоводі та пам’яті якої немає особистих втрат від тієї війни. У ці дні ми згадуємо всіх тих, у кого ми у безкінечному борзі за наше життя, схиляємо свої голови  перед полеглими на полях битви, у концтаборах…

ПРИВІТНАННЯ ВІД ОДИНАДЦЯТИКЛАСНИКІВ




Немає коментарів:

Дописати коментар